I urodziny Parku Wodnego Libiąż

Park Wodny w libiążu

Rok to dobry moment na pierwsze podsumowania. Od kwietnia ub. roku do końca marca tego roku z obiektu skorzystało ponad 134 tys. osób. To nie tylko mieszkańcy gminy Libiąż, ale także gmin ościennych, a nawet odleglejszych miejscowości. Największa inwestycja w historii gminy Libiąż okazała się strzałem w dziesiątkę.

– Wszystkim  bardzo się w Parku Wodnym Libiąż podoba. Nie tylko dlatego, że jest nowy. Chwalą też zastosowane tu rozwiązania i wysoką jakość. Największą popularnością cieszy się strefa SPA. Mamy trzy rodzaje saun: suchą, mokrą oraz infrared, a także grotę solną. Nigdzie w okolicy nie ma chyba takiej strefy. Wiele osób korzysta też z części rekreacyjnej pływalni. Szczególnym wzięciem cieszy się basen z hydromasażem, bicze wodne i jacuzzi. Najmłodsi mają frajdę ze zjeżdżalni – mówi burmistrz Libiąża Jacek Latko i zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania I urodzin Parku Wodnego Libiąż.

W najbliższy piątek, 28 kwietnia br., na osoby, które odwiedzą obiekt, czeka moc atrakcji. Gmina wspólnie ze szkółkami pływackimi działającymi w Parku Wodnym Libiąż przygotowała szereg ciekawych wydarzeń dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Park będzie czynny aż do godz. 23.45. Od godz. 20.00 zorganizowane zostaną zajęcia otwarte, z których będzie można skorzystać bezpłatnie, w ramach wejścia na basen. To m.in. hydro aerobik, aqua aerobik, nauka pływania, zabawy dla dzieci w wodzie, skoki do wody, analiza pływania (video coaching) oraz waterpolo – mecze piłki wodnej o Puchar Burmistrza Libiąża. Będzie można także skorzystać z seansów saunowych. Szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej. Na niektóre atrakcje liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego obowiązują zapisy, których można dokonać w kasie Parku Wodnego Libiąż.

– Ponieważ to pierwsze urodziny Parku Wodnego Libiąż w tym dniu bilety na basen będą za symboliczną złotówkę (pierwsza godzina). Dotyczy to także wejścia do strefy SPA. To idealna okazja, by odwiedzić libiąski basen – zachęca burmistrz.

W godzinach od 18.00 – 20.00 odbędzie się urodzinowe bicie rekordu Parku Wodnego Libiąż na dystansie 50 metrów. Każdy, kto ma ochotę spróbować swoich sił, może się zapisać poprzez internetowy formularz dostępny poniżej albo w kasie basenu. Na wszystkich czekają pamiątkowe medale, a na pływaczki i pływaków z najlepszym czasem puchary. 

Formularz zgłoszeniowy “Urodzinowe bicie rekordu Parku Wodnego Libiąż na dystansie 50 metrów” – wypełnij

Zajęcia i zabawy prowadzić będą:

  • Aqualu – Łukasz Boryn
  • M-team – Michał Bartosik
  • Sportowe dzieciaki – Michał Gut
  • Delfin – Monika Sujkowska
  • Gminny Ośrodek Sportu Energa Libiąż – Sebastian Guzik, Mariusz Brzózka, Michał Kędrak
  • Pasja pływania – Angelika Przystalska
  • Manti – Mateusz Saduś

Grafik bezpłatnych zajęć (Pobierz)

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Przeczytaj także